Witamy w biurze turystycznym TURBACZ

Na rynku turystycznym działamy już ponad 20 lat. Nasza oferta zapewnia komleksową obsługę zarówno klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych. U nas zaplanują Państwo spędzenie urlopu, a my doprowadzimy do jego udanej realizacji. U nas zamówią Państwo wycieczkę dla szkoły lub zakładu pracy, a my podejmiemy się jej zorganizowania. U nas też moga Państwo zakupić bilety komunikacji lotniczej, autokarowej i promowej oraz wykupić ubezpieczenie.
                                                                                                                                       Zapraszamy!!!

W tym tygodniu polecamy:

Wycieczki po Małopolsce i oferty last minute

Zakopane

Wycieczka do Zakopanego

Przejazd do Zakopanego przez Ludżmierz - zwiedzanie Sanktuarium Królowej Podhala, przejazd przejazd przez Chochołów - przykład architektury góralskiej. Krzeptówki- Sanktuarium matki Boskiej Fatimskiej, zwiedzanie stolicy Tatr, przejazd autokarem przez Zakopane, wyjazd i zjazd Kolejką szynową na Gubałówkę (bilet 15 PLN). czas wolny.

Czytaj więcej: Zakopane

Wieliczka

Wieliczka

- Kopalnia Soli Kamiennej -podziemne miasteczko (z listy Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO) rozciągające się na 9 poziomach od 64 do 329m pod ziemią. Labirynt ok. 2400 komór połączonych chodnikami o łącznej dł. 245 km. Zwiedzanie trasą turystyczną (wraz z Muzeum Żup Krakowskich)ok 3 godz., odpoczynek w Kaplicy Św. Kingi.

Czytaj więcej: Wieliczka

Szaflary

Szaflary

- Termy w Szaflarach. Baseny wewnętrzne z hydro masażem, oraz z trzy torową zjeżdżalnią rodzinną a także zewnętrzny „wypływowy” z hydromasażem i rekreacyjny. Woda termalna jest wodą zmineralizowaną. Temperatura wody w basenach od 28º do 37º (wstęp na 2,5 godz. 38 PLN).

Czytaj więcej: Szaflary

B.T. Turbacz

 
ul. Wąska 1
 
34-700 Rabka-Zdrój
 

Telefon: 18 2677588

Faks: 18 2677588

Telefon komórkowy:  507158272

Biuro czynne :


od poniedziałku do piątku
w godz. od 9.00 do 1700
w soboty od 900 do 1300