KARTA EURO 26


Masz od pięciu do trzydziestu lat? Jesteś już ubezpieczony a chcesz mieć dostęp do naszych zniżek? Karta Euro26 bez ubezpieczenia jest właśnie dla Ciebie!

Karta dla każdego od pięciu do trzydziestu lat Euro26 bez polisy dla tych, którzy nie potrzebują ubezpieczenia, a chcą korzystać ze zniżek


    Ponad 7.000 zniżek w Polsce
    Ponad 100 tysięcy zniżek w Europie

NAJWIĘCEJ ZNIŻEK

Ta wersja Karty, tak jak inne Karty Euro26, daje Ci dostęp do największej europejskiej sieci zniżek młodzieżowych - korzystasz z ponad 100.000 zniżek w Europie i ponad 7.000 w Polsce. Dzięki zniżkom taniej podróżujesz po świecie i w Polsce, taniej kupujesz markowe ciuchy i profesjonalny sprzęt sportowy albo bawisz się ze znajomymi w ulubionym klubie - Karta zwraca się bardzo szybko!
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki zniżek>>> i oszczędzaj!

DLA KOGO

Podstawowy wariant Karty Euro26 jest przeznaczony dla każdego od pięciu do trzydziestu lat. Masz do wyboru dwa warianty: dla osób uczących się , czyli wersję Euro26 STUDENT, oraz dla osób które już ukończyły naukę, wersję Euro26. Jeśli jesteś uczniem lub studentem to idealna dla Ciebie będzie Karta w wersji Euro26 STUDENT. Dzięki nazwie uczelni w języku angielskim możesz potwierdzić swój statut studenta za granicą. Jeżeli skończyłeś już szkołę lub studia, albo masz chwilową przerwę w nauce, to Euro26 jest właśnie dla Ciebie! Wystarczy że masz od pięciu do trzydziestu lat.

JAK DŁUGO JEST WAŻNA

Wszystkie Karty Euro26 są ważne zawsze 365 dni od daty wystawienia. Oznacza to, że jeśli wyrobisz ją sobie np. w czerwcu, to będzie ona ważna do czerwca następnego roku.

SKŁADKA

Za jedyne 28 zł możesz wyrobić Kartę Euro26, lub Euro26 STUDENT bez ubezpieczenia i oszczędzać przez 365 dni w wielu miejscach w Kraju i za granicą.